SLUŽBY, AKTIVITY | PENZION ALFA Železná Ruda, ubytování Šumava

SLUŽBY, AKTIVITY

Nabídka

Webkamera & počasí

Facebook

Služby, aktivity

Naším cílem je co nejvíce přispět našim hostům k jejich spokojenosti, pohodě a štěstí. Nabízíme Vám proto i doplňkové služby, které příjemně potěší nápadem i cenou.

Při rezervaci pokoje si můžete objednat na pokoj při příjezdu:

  • Kytici krásných květin mnoha druhů a barev
  • Láhev sektu Bohemia sekt
  • Víno červené sladké, suché, či polosuché nebo bílé suché víno, či růžové sladké víno.
  • Jiné sladké a slané překvapení, dle Vaší fantazie...

Aktivity

V dosahu penzionu je krytý bazén, sauna, masáže, tenisové kurty, sportovní a fotbalové hřiště, bowling, Centrum města vzdálené cca 300 metrů nabízí kompletní paletu služeb jako například půjčovny a servisy kol, snowboardů a lyží, půjčovna čtyřkolek, prodejny potravin a drogerie s každodenním prodejem včetně sobot a nedělí, množství restaurací a vynikajících cukráren, bankomaty ČSOB a České spořitelny,  směnárny, internetové kavárny, diskotéku, bary, casina a sázkovou kancelář, ordinace dětských a praktických lékařů, lékárny.

Letní období skýtá Železnorudsko skvělé příležitosti pro pěší turistiku a cykloturistiku (cca 50 kilometrů nových cyklostezek) v krajině, která je společně s Bavorským lesem nazývána "zelenou střechou Evropy". V letní sezóně je i v německém příhraničí řada zajímavostí a atrakcí a cyklistických rovinatých tras.

Zima - lyžování

V zimním období nabízí Železná Ruda a její okolí vynikající podmínky pro sjezdové lyžování (7 lyžařských areálů) a desítky kilometrů udržovaných běžeckých tratí.

Penzion je vzdálen pouhých 100 metrů od lyžařského areálu Nad nádražím, který je spojený s lyžařským areálem Belveder (oba areály jsou uměle zasněžovány).

Nároční lyžaři pak mohou využívat blízké areály na nejvyšší hoře Šumavy Velkém Javoru a českém Špičáku.

V Německu je možno využívat vzorně upravené běžecké trati v rovinatém terénu a řadu sjezdovek na Velkém Javoru, na kterém se každoročně pořádají i závody ve slalomu žen zařazené do Světového poháru. Tipy na výlety všeho druhu mohou naši hosté prozkoumat v jídelně penzionu.

150 metrů vzdálený sportovní areál Nad nádražím nabízí v letních měsících aktivity pro celou rodinu.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Železná Ruda - turistické informace, tipy na výlety, ...